Author: 8***4
Date:
Review: Work like it says so good pretty well with only a few dots
顏色: 彩色
Price: HK$44.00
Original Price: HK$60.00
| Color | Multicolor |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Cream |
| 長度 | 10.1 cm |
| 寬度 | 1.7 cm |
| 高度 | 6.1 cm |
| 淨重 | 10 g |
| SKU | sb25082624641644740 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 8567269 people said the quality is very good!
Author: 8***4
Date:
Review: Work like it says so good pretty well with only a few dots
顏色: 彩色
Author: a***6
Date:
Review: Wwwoooooooooooooowww
顏色: 彩色
Author: y***g
Date:
Review: はじめてつかう!真ん中の色はちょっと黄色すぎました、
顏色: 彩色
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووووووو جداً جداً جداً 😍🥰
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.